Kim Jesteśmy?



Maciej Gnyszka – w kilku słowach

Nikogo nie zdziwi to, że wymyślił nazwę całej akcji (no dobra, jego nazwa wygrała konkurs). Sam określa się mianem „nałogowego poszukiwacza synergii” i robi to już od wielu lat. We wczesnej młodości zwycięzca przeróżnych olimpiad przedmiotowych i redaktor naczelny gazetek szkolnych. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci oraz Batuz Foundation. Skończył socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, skończył architekturę na Politechnice Warszawskiej. Dotąd poszukiwał synergii w łączeniu różnych nauk, od kilku lat poszukuje synergii wszędzie. Zaplanował i przeprowadził wiele strategii marketingowych. Dla organizacji pozarządowych zebrał już ponad 1 000 000 zł. Spotkał ze sobą i zachęcił do współpracy setki osób, co zaowocowało dziesiątkami udanych interesów na kwotę ponad 2 000 000 zł. Kocha networking, fundraising i lobbing, lubi działać na styku dziedzin. W 2010 r. stworzył Towarzystwa Biznesowe, a rok wcześniej Gnyszka Fundraising Advisors, którymi dowodząc przystępuje do Dobroczynnej Zaprawy. Startuje z następującego pułapu:
  • Pompki – koniec kroku 1.  – liczba powtórzeń : 3 x 28,
  • Podciągnięcia – koniec kroku 1.  – liczba powtórzeń: 3 x 25,
  • Przysiady – koniec kroku 1. – liczba powtórzeń: 3 x 21,
  • Wznosy kolan – koniec kroku 1. – liczba powtórzeń: 3 x 18.



Krzysztof Bernaciak – w kilku słowach

Lat 24, wzrost 178 cm i 86 kg żywej wagi. Z wykształcenia inżynier studiujący obecnie kierunek magisterski na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Z zawodu – fundraiser, współpracujący głównie z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz portalem Dobroczynność.com. Poza pracą, studiami i ćwiczeniami wg zasad kalisteniki to pasjonat jazdy motocyklem, żeglowania ku zachodowi Słońca i wiecznego tańca – w każdym miejscu i w każdym czasie, niezależnie od pory dnia czy nocy. Ćwiczenia wg zasad kalisteniki uprawia od stycznia 2012 roku i w chwili obecnej jest na następujących krokach:

  • -         Pompki – koniec kroku 3. (pompki na kolanach) – liczba powtórzeń : 30,
  • -         Podciągnięcia – koniec kroku 2.  – liczba powtórzeń: 30,
  • -         Przysiady – koniec kroku 3. – liczba powtórzeń: 30.
  • -         Wznosy kolan – koniec kroku 3. – liczba powtórzeń: 27.


Jego motto (z wielu licznych) to: Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu. 





Michał Osiej – w kilku słowach

Lat 24, wzrost 182 cm i 85 herkulesowych kilogramów. Z wykształcenia administratywista i student magisterskich studiów menedżerskich. Fundraiser prowadzący kilka projektów, których celem jest zapewnienie stabilizacji finansowej dla organizacji pozarządowych. Trening fizyczny nie jest mu obcy, ponieważ od najmłodszych lat trenował z wielkim zapałem piłkę nożną. Jest na początkowym etapie ćwiczeń wg zasad kalisteniki.

Motto: "Musi się w tobie palić to, co chcesz zapalić w innych"






Paweł Dąbrowa – w kilku słowach

Fundraiser prowadzący kilka projektów oraz osoba odpowiedzialna za społeczną odpowiedzialność biznesu oraz social media w Gnyszka Fundraising Advisors. Dyrektor Narodowy organizacji studenckiej IAAS Poland, ambasador CSR oraz szef Kręgu młodych wędrowników. Organizuje wiele różnych wydarzeń na swojej uczelni, a poza tym w czasie wolnym interesuje się skautingiem, wspinaczką, gotowaniem, mnemotechniką czy rozwojem osobistym. Początkujący pasjonat ćwiczeń wg zasad kalisteniki.


Dariusz Kamiński – w kilku słowach

Lat 24, wzrost 180 cm (mierzone rano;]), masa 83 kg. Z wykształcenia inżynier mikromechanik, zmagający się obecnie z pisaniem pracy magisterskiej. Pracujący w zawodzie konstruktora urządzeń przemysłowych, w wolnych chwilach lubi zaczytać się w dobrej książce, pograć ze znajomymi w CS 1.6, oraz szlifować się od strony fizycznej, jak i duchowej. Nie pogardzi również możliwością wyskoczenia za miasto w celu obserwacji przyrody przez obiektyw aparatu fotograficznego, jak i wykonaniem sesji znajomym.

Jedno z jego mott: „Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania, to nie ma problemu”. 

Od października 2011 roku zaznajomiony z ćwiczeniami z wykorzystaniem własnej masy ciała – kalisteniki, odtąd stał się ich pasjonatem i stara się nimi zarażać ludzi. 



Krzyś Ciosek

7-letni syn naszego niezastąpionego fotografa, Tomka Cioska z Pracowni Synergii. W projekcie DobroczynnaZaprawa.pl pełni jedną z najistotniejszych funkcji - maskotki!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz